odbiór frytury odbiór tłuszczy Odbiór tłuszczu tłuszcze posmażalinicze Utylizacja Recycling
tłuszcze przepalone
 
frytura

odbiór frytury, tłuszcze posmażalnicze, odbiór tłuszczu , zużyty olej, zużyta frytura, utylizacja

 

ZUŻYTE OLEJE POSMAŻALNICZE I TŁUSZCZE GASTRONOMICZNE

Czym jest olej posmażalniczy czy zużyta frytura, którego odbiorem się zajmujemy? Jest to nic innego jak mieszanina tłuszczów zwierzęcych i roślinnych wytwarzanych podczas tzw. smażenia w głębokim tłuszczu. W chwili obecnej najczęściej w skład frytury wchodzą oleje roślinne lub ich mieszaniny na bazie olejów palmowego, słonecznikowego, sojowego, a także różnego rodzaju masła lub margaryny.

Firma OIL ECO gwarantuje właścicielom restauracji, barów, hoteli oraz pozostałych punktów gastronomicznych w pełni profesjonalną pomoc w pozbyciu się odpadu w postaci olei posmażalniczych, frytury oraz zużytych olei gastronomicznych.

Bezpłatnie dostarczamy Państwu czyste i odpowiednio dostosowane pojemniki o pojemności od 20-120l.

Jesteśmy zainteresowani zarówno jednorazowym odbiorem jak i stałą współpracą. Dla Państwa wygody mamy możliwość podpisania stałej umowy (świadectwo stałego odbioru odpadu dla Sanepidu).

Zużyte tłuszcze i oleje odbieramy na warunkach ustalonych indywidualnie z każdym z Państwa, uzgadniając przy tym termin odbioru z dokładnością co do dnia i godziny wskazany przez Państwa.

Wystawiamy także niezbędny dokument - kartę przekazania odpadu, która jest potwierdzeniem dla Sanepidu o zdaniu zużytego tłuszczu bądź oleju.

........................................................................................................................................................................................

CZYSZCZENIE SEPARATOTÓW SUBSTANCJI TŁUSZCZOWYCH

Oferowane przez firmę OIL ECO czyszczenie separatorów jest usługą mającą na celu oczyszczenie ich z nagromadzonego w nich tłuszczu, a co za tym idzie zapewnienie ich prawidłowego utrzymania.

Koszty czyszczenia separatora wyceniamy zawsze w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę zakres wykonanych prac tj. wielkość separatora oraz ilość wytworzonego odpadu. Posiadamy odpowiednią wiedzę, a także doświadczenie dzięki czemu mamy możliwość zagwarantowania Państwu usługę na najwyższym poziomie, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

.....................................................................................................................................................................................

ODBIÓR POZOSTAŁYCH ODPADÓW INNCYH NIŻ NIEBEZPIECZNE

Jesteście Państwo posiadaczami lub produkujecie w większej ilości odpad, z którym nie wiecie co zrobić? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Postaramy się w sposób indywidualny pomóc Państwu rozwiązać problem i zająć się odpadem z zachowaniem wymagań o ochronie środowiska. Wszystkie zebrane surowce są przez nas przekazywane do odpowiednich zakładów zajmujących się ich przetwarzaniem, recyclingiem bądź utylizacją.


Pomimo krótkiego okresu istnienia, firma zyskała zaufanie wielu zakładów przetwórczych, oraz restauracji i punktów gastronomicznych. Zapraszamy do współpracy.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
frytura
 
 
  Copyright@OILECO O Firmie    |   Usługi    |   Kontakt   |   E-Mail